DLACZEGO AMERYKAŃSKI UŚMIECH JEST SZCZERY?

  wyświetleń 80,257

Cezary Pazura

2 miesięcy temu

Moi mili!
Powracam do Was z drugą częścią analizy-pogawędki o filmie "Szczęśliwego Nowego Jorku".
👉DLACZEGO POLACY NIE POTRAFIĄ SIĘ UŚMIECHAĆ?
👉GRZECHY STOJĄCE ZA SUKCESEM USA
👉CZY AMERYKAŃSKI SEN ISTNIEJE NAPRAWDĘ?
Zapraszam do oglądania
Wujek 💓

Komentarze
Iza Kot
Iza Kot 2 dni temu
Trafiłeś z tym kanałem w 10! Jesteś świetnym gawędziarzem, a to jest cecha wielu bardzo dobrych aktorów. A co dziwne, niewielu reżyserów, ciekawe, nie?
rafi07
rafi07 7 dni temu
"bo [wtedy] była wolność słowa. Była. A czy jest? Mam nadzieję, że będzie" - bardzo trafny komentarz dotyczący amerykańskiego kina
Kunta Kinte
Kunta Kinte 7 dni temu
Postęp i nowoczesność polegająca na tym czy Gej może rodzić dzieci czy nie To żaden postep i nowoczesność Postęp i nowoczesność na zachodzie się skończył a zaczął w Azji gdzie postęp i nowoczesność idzie w parze z Kulturą i tradycją Zachód od ok 20 lat stopniowo się cofa gospodarczo społecznie i cywilizacyjnie. Pamietam jak w Niemczech w latach 90 były miasteczka gdzie ludzie nie zamykają drzwi od domu a z samochodu nie wyjmowali kluczyków a dziś mamy całe dzielnice w dużych miastach gdzie Policja nie wjeżdza a w małych miastach już nie jest tak kolorowo Belgia synonim wszystkiego a teraz? Brud syf a człowiek człowiekowi wrogiem Co drugi dzień w radio słyszysz mniejszą lub większą akcja gdzie u nas nie do pomyślenia Ten ich postęp i nowoczesność to nie postęp a Mit Medialny
Elżbieta Sz.
Elżbieta Sz. 16 dni temu
stopnop.com.pl/smierc-covid/ Tu lista ofiar rządowego programu szczepień, w której bierze pan udział jako "ambsador" i okłamuje pan ludzi co do bezpieczeństwa tego eksperymentu medycznego.
Elżbieta Sz.
Elżbieta Sz. 16 dni temu
Panie ambasadorze rządowej kampanii szczepień, zmarły kolejne osoby-kilka dni temu 37 letni żołnierz zawodowy, a wczoraj 35 letnia kobieta, którą zaszczepiono, pomimo poważnej choroby nerek.
Liwia Dzierżawa
Liwia Dzierżawa Miesiąc temu
Wujku Czarku, to samo jest w UK ;) Dzięki za odcinek, aż chce się odświeżyć film!
Anakonda Films
Anakonda Films Miesiąc temu
...niestety ten kanal to jeden wielki niewypal...myslalem ze zobacze goscia w stylu Kilera i jego smieszne teksty a tutaj siedzi stary napakowany jakimis syntetykami nudziasz! Nie mowie tego zlosliwie ale tego nie daje sie ogladac dluzej niz 5 minut...szkoda Czarku bo byles moim ulubionym aktorem. Zrozum, ze takimi filmikami zniechecasz widzow do swojej osoby....zmien glos na Kilera i zrob cos na 5 minut ale zeby to bylo smieszne, zaskakujace, ciekawe a nie pol godziny klepania o niczym! Niestety, taka jest prawda Czarku...
Andrzej Ciechan
Andrzej Ciechan Miesiąc temu
Przed którą wojną czarek kupowałeś Volkswagena?
irena balko
irena balko Miesiąc temu
Oszolom szczepionkowy bleeeee
Jan Miodek
Jan Miodek Miesiąc temu
I pomyśleć, że teraz masa ludzi robi tak na fejsbuku niezależnie od miejsca zamieszkania. Oszukują świat i udają, że wiodą życie, które nie jest ich.
Piotr PePe P.
Piotr PePe P. Miesiąc temu
Lubię ten film, zawsze chętnie oglądam powtórki. Po za aspektem komediowym, (rzeczywiście śmiesznym) jest w nim dużo nadziei i optymizmu...Przypomina mi czasy, po reformie Wilczka, kiedy handlowałem na ulicy, na gazecie, niemieckim browarem, z Aldika. Jeździliśmy po niego z kumplem osobiście, do Berlina , maluchem. Specjalnie wyjmowaliśmy tylne siedzenie, żeby więcej się zmieściło. Ciekawe czasy, dobrze je wspominam :-)
Zenek Ryczka
Zenek Ryczka Miesiąc temu
A przed kościołem Rydzyka, stojąc nago, poczułbyś się bardziej niechciany niż zawstydzony.
Adam
Adam Miesiąc temu
Pięknie 👌🏻😁
Jerome Pot
Jerome Pot Miesiąc temu
W Chinach nie pokochali wirusa. Przetali robic testy i celebryta przestak byc wśród nich . Europa kocha w przexiwneistwie do chin
sebastianlubrecht
sebastianlubrecht Miesiąc temu
Nawet Amerykanie mówia : trawa jest zawsze bardziej zielona po drugiej stronie płotu ! Pozdrawiam z Denver USA
Iza Kot
Iza Kot Miesiąc temu
Czary czarujesz głosem i masz ten talent opowiadania - wciąga. Fajnie, że trafiłeś w życiu w swoje miejsce 🐱, bo dużo radościosatysfakcji z ciebie w tylu polskich filmach jest! Tak.
Ramona Hermann
Ramona Hermann Miesiąc temu
Jeden z lepszych filmów
gingercake15
gingercake15 Miesiąc temu
Dzień dobry, czy mógłby Pan nagrać komentarz odnośnie afery związanej ze znęcaniem się jaka wybuchła w Łódzkiej Szkole Filmowej? Zależy mi żeby poznać Pana opinię na ten temat.
3367048
3367048 Miesiąc temu
Ta scena z hymnem ma swoje drugie dno. Otóż, owszem wszystkie te inne nacje tworzą Amerykę, każda jednak z jakimś sentymentem, zachowaniem swojej odrębności, być może nawet z pewną dumą, to symbolizują te narodowe stroje. Inaczej jednak jest z Azbestem, on wprost manifestuje swoją "amerykańskość", on jest bardziej amerykański niż każdy Amerykanin. Jest prymusem amerykańskości. Dlaczego taki jest? bo czy chce, czy nie - jest jednak, nadal Polakiem. Mimo, że usilnie stara się przekonać nawet samego siebie, że jest inaczej, to jest Polakiem. Polska w nim siedzi i zawsze tam będzie siedzieć. Nawet jak ją będzie w sobie nienawidził. Choćby się nawet wyuczył tych wszystkich, fałszywych, amerykańskich uśmiechów to i tak to jest tylko - a może i aż - jedna wielka blaga. I chyba to dotyczy wielkiej części naszej emigracji. Uciekli z Polski ale za nią tęsknią, nienawidzą jej ale i ją kochają... Dobry ten Redliński.
karoleczek28wroclaw
karoleczek28wroclaw Miesiąc temu
Wujku Czarku z tym sukcesem "wszędzie" i ,że ciężka praca,nauka itd itp. wystarczą to bym się tak do końca nie zgodził. Wyjechałem do USA w 97' 80r. ur. Zastosowałem wszystkie wyżej wymienione i sukces przyszedł w sposób dość naturalny. 2003 roku było mnie stać na 1 dom. 2004 dodatkowo na mieszkanie na wynajem (kredyty oczywiście). Wystarczył upór,konsekwencja,ciężka praca,nauka,lepszy droższy uniwersytet a co za tym idzie konkretna wiedza i możliwości. Tyle wystarczyło by szybko awansować społecznie i naprawdę dobrze zarabiać juz w 2005r. Udane inwestycje u progu kryzysu (tutaj ryzyko i szczęście). W 2011 roku w kryzysie śmiały ruch ''atak,, na Polskę. Życie w PL mam komfortowe ale zapracowałem sobie na to w USA. Moi znajomi z dzieciństwa to jednak nie mieli tego równego startu. 90% w latach 2004-2007 z epizodem zarobkowym w UK etc.: dlaczego ? otóż dlatego ,ze rycie nocami na uniwersytetach,praca na śmieciówkach lub jej brak nie dawały żadnych szans na rozwój. Te tułaczki dały szansę na zakup mieszkania ,biznes z większym lub mniejszym sukcesem. W obecnych czasach Ci którzy uczciwie i realnie oceniają swoją sytuację mogą określić swoje życie będąc już po 40 jako sukces. Sukces na miarę możliwości :):.
Dariusz Chojnowski
Dariusz Chojnowski Miesiąc temu
odpisujesz na komentarze?
Anna G
Anna G Miesiąc temu
Dzień dobry, Panie wujku) Jestem nowym widzem Pana. Jestem z innego kraju i dopiero uczę się języka polskiego. Bardzo ciekawie oglądacz Pana odczinki dlatego proszę Pana o podaniu napisów. Bo to daje możliwość że bęndzemy mogly rozumiecz prawie wszystko równierz nayczycz się coś nowego! My - to ja i moje koleżanki :) Dziękuę ślicznie i życzę Panu nowych subskrybentów.
Magdalena Kraus
Magdalena Kraus Miesiąc temu
Jestem 💞💞💞💞nie wiedziałam że Pan ma kanal🙄nadrabiam już jestem👈👈👈😘😘😘
Adam Lewicki
Adam Lewicki Miesiąc temu
najlepszy jest uśmiech aleksandry wożniak
Adrian Cześć
Adrian Cześć Miesiąc temu
@Adam Lewicki on ma taki uśmiech prawdziwy taki amełykański , ciekawe co jeszcze za pieniądze robi
Adam Lewicki
Adam Lewicki Miesiąc temu
@Adrian Cześć nie wiadomo,ale wiadomo że wyjechał z swoją żoną na malediwy
Adrian Cześć
Adrian Cześć Miesiąc temu
trzeba spytać aktorzyny pazury czy się zaszczepił
Vilrog V
Vilrog V Miesiąc temu
Wujek,krew Cię zalewa po tej propagandzie rządowej w której brałeś udział.Ale żeby porównać myśl zachodu do 3 Rzeszy,to naprawdę już od tych pieniążków posrało Ci się w głowie kompletnie 😅
Qwerty
Qwerty Miesiąc temu
Bo mają lepsze życie od nas :(
J L
J L Miesiąc temu
Panie Czarku, słusznie pan zauważył -na swoim przykładzie- że nie trzeba wyjeżdzać z Polski, aby odnieść sukces w Polsce. Kolejna sprawa, że "życie" w Nowym Yorku w odniesieniu do "życia" w Polsce -jak sądzę w zamyśle Reżysera pana Redlińskiego- ma szerszy kontekst. Mam na myśli pewną hierarchię takich autosugestii typu, że "wszędzie lepiej gdzie nas nie ma". Tzn. "NAS" w znaczeniu tego swojskiego środowiska, grupy ludzi którą się dobrze zna W ODNIESIENIU do FAŁSZYWEGO obrazu wartości materialnych, które "są na wyciągnięcie ręki"... -tylko wystarczy "TROCHĘ" okłamać bliskich, przyjaciół, często samego siebie, żeby "odnieść sukces". Takie paralele to nie tylko Greenpoint/N.York/USA i np.Praga/Warszawa/Polska, ale i bliżej np. tzw."prowincja"-Warszawa, prawda? Szanuję pana za to, że nie wstydzi się pan wspomnieć miejsca, z którego pan pochodzi, za to, że nie wyraża się pan o tym miejscu pogardliwie i że ceni pan swoich bliskich. Wielu jest takich co to zapomnieli (lub by chcieli zapomnieć) skąd pochodzą i udają.. a to, że zapomnieli polskiego jezyka po tygodniu mieszkania za granicą, a to, że z racji iż przeprowadzili się do większego miasta są z miejsca lepsi od tych innych... Wtedy tworzy się taka niespecjalnie śmieszna (podobnie jak w/w film) groteska, która wcześniej czy później pokazuje swoją prawdziwą, zakłamaną twarz. Szczęście tych, którzy w porę to dostrzegą i będą mieli możność poznać prawdziwe wartości, dla których warto żyć - podobnie jak: Profesor, Potejto, czy ew.Pank. :) Dzięki za ciekawy i zaskakująco głęboki do przemyśleń odcinek videobloga. :) Pozdrawiam! Jarek
Lucjan Kokot-Scipialski
Lucjan Kokot-Scipialski Miesiąc temu
Sprzedawxzyku
Fuks Marta - FUTRA , Usługi
Fuks Marta - FUTRA , Usługi Miesiąc temu
a mam takie pytanie..... jak się pije espresso?
CitizenofHeaven74
CitizenofHeaven74 Miesiąc temu
Proponuję zmianę nazwy kanału i klapsa na Czarek Wujek - gdyż wszystkie opowieści są czarujące.
P C
P C Miesiąc temu
Minus za pazure, który wspiera globalistów.
M44T1
M44T1 Miesiąc temu
wie może ktoś gdzie nagrywają dubbingi do fimów kinowych disneya ?
Adam Jaworek
Adam Jaworek Miesiąc temu
Ma wujek rację, wszystko co niemieckie to tandeta. W szczególności Porsche Macan a szczególnie niebieskie.
Michał Foltyn
Michał Foltyn Miesiąc temu
W Polsce zmarło już 78 osób zaraz po szczepieniu maczałeś w tym ręce zdrajco
Pracownia Artystyczna
Pracownia Artystyczna Miesiąc temu
Dzień dobry. Czy to prawda o planach wyjazdu do Rosji? Wujku, jak skomentujesz określenie "klątwa Pazury" (na pewno spotkałeś się z nim w prasie). Pozdrawiam
BE J
BE J Miesiąc temu
Kto wam takie bzdury opowiada.Amerykański uśmiech jest wyuczony i sztuczny.Amerykanin czy Amerykanka uśmiechając sie myśli Fuck You As hole !
Violet Levan
Violet Levan Miesiąc temu
Moja babcia Elżbieta Pazura z Rzeczycy, a jej prawnuk mój syn wyglada jak wujek Czarek ma taki sam manieryzm tylko śmieje się i gada po texansku bo tu mieszkamy
kwazi193
kwazi193 Miesiąc temu
Wujku jakiś komentarz o pogłoskach o chęci Twojej ucieczki do Rosji
XxX XxX
XxX XxX Miesiąc temu
Dlaczego Pan namawia do przyjmowania preparatu medycznego, który nie został dokładnie przebadany i jest dopuszczony warunkowo? Odpowie ktoś? Sporo ludzi ma problemy po przyjęciu tego czegoś i twierdzą, że tak musi być haha. Do czego to doszło? Słuchajcie doktora Jaśkowskiego i Marcina Bustowskiego!
Kamil Dziura
Kamil Dziura Miesiąc temu
Wujku Czarek a czemu w opowieści o filmie sztos zapomniałeś powiedzieć coś na temat pana Nikosia czyżby to było niestosowne dla wujka czarka szkoda bo to barwna postać która wystąpiła w filmie skrańcuj temat do końca i zrób odcinek o gangusach co wam pomagali w filmie pozdrawiam
Dawid K;urowski'
Dawid K;urowski' Miesiąc temu
Witam Panie Czarku prosił bym pana czy by pan mógł opowiedzieć coś o serialu oficer o tych 3 częściach bardzo bym prosił bardzo pana serdecznie pozdrawiam i życzę zdrówka z tej strony Dawid Kurowski z Wyszkowa :)
Paweł Reske
Paweł Reske Miesiąc temu
Siema, Wujku przeczytałem gdzieś że wybierasz się do Rosji że Pani Edyta załatwiła Ci tam intratny kontrakt w Moskwie w przybliżeniu na jakiś rok. I takie pytanie co z kanałem, przerwa ?
Elżbieta Sz.
Elżbieta Sz. Miesiąc temu
Chyba "wujek" wstydzi się swojej roli rządowego ambasadora szczepień, bo znikają komentarze na ten temat.
kamila
kamila Miesiąc temu
Panie Pazuro czy pan pamięta ,, Flaflaminga" może pan o tym opowiedzieć 🙂
Maciej Dunajski
Maciej Dunajski Miesiąc temu
Wujek ! Kiedy idziesz na ławę do WK ?!
Bernadeta Matkowska
Bernadeta Matkowska Miesiąc temu
No to miałem lekki wylew
Slawek D
Slawek D Miesiąc temu
Co z tym Tureckim filmem
Mateusz
Mateusz Miesiąc temu
Witam. Może coś o grze Różowa Pantera ? chyba że przegapiłem odcinek. Pozdrawiam
tomaszw222
tomaszw222 Miesiąc temu
Wujku zahacz o klasyki i opowiedz o nich np. "Człowiek z złotym pistoletem". Świetnie opowiadadasz. Siedmiu wspanialych "zrobił" jakiś Japończyk i jak się to dalej potoczyło opowiedz o tym.
Gra Kowal
Gra Kowal Miesiąc temu
Dziękuję Panie Czarku, wspaniale Pan opowiada
Arson
Arson Miesiąc temu
Uśmiech tak szczery że ludzie truciznę pozwalają sobie wstrzykiwać. "Już nikt ubeku .... przez ciebie nie zginie" - wspaniała rola.
Oko Sahary
Oko Sahary Miesiąc temu
Od jakiegos czasu wujek szczepionka...i tak jakos będzie sie juz kojarzyc
Cezary Cezary
Cezary Cezary Miesiąc temu
Jeszcze się wam nie znudziło?
Aneta Skierś
Aneta Skierś Miesiąc temu
Jakby odbiegając od samych pytań: za każdym razem gdy 'leci' nitro mój syn (lat 5) podbiega żeby go obejrzeć tudzież odsłuchać 🤣 Zawsze. Na samo nitro 😄
Yakub87
Yakub87 2 miesięcy temu
Nie polako-amerykaniń, tylko AFRO-LECHITA!
Piotr Gurtatowski
Piotr Gurtatowski 2 miesięcy temu
Tytuł na następny odcinek Sprzedałem się rządowi za kasę i reklamuje zamordyzm
Piotr Gurtatowski
Piotr Gurtatowski Miesiąc temu
@Cezary Cezary Nie słyszę tonu głosu więc odpowiem... 70 tys ponadplanowych śmierci w 2020r, przymuszanie do respektowania niezgodnych z podstawowymi prawami człowieka, jak również niezgodnych z konstytucją RP bezprawnych rozporządzen. Przypominam najniższa forma aktu prawnego w hierarchii tychże aktów prawnych. Nie respektowania swoich własnych obostrzeń, traktowanie ludzi jak bydło, bezczelność, arogancja, Kolesiostwo, przekręt na przekręcie, upolitycznienie każdego aspektu życia.... Nie no jaki zamordyzm przecież wszystko w porządku... Dlatego nazywam Cezarego Pazure Bydlęciem bez honoru... Ponieważ ubił z tymi ludźmi interes!
Cezary Cezary
Cezary Cezary Miesiąc temu
Jaki zamordyzm? XDD
Picek :P
Picek :P 2 miesięcy temu
Czarku no ale kiedy będzie 3 część kargula i pawlaka?
bumpersword
bumpersword 2 miesięcy temu
🪡🪡🪡
Mateusz Godlewski
Mateusz Godlewski 2 miesięcy temu
Raczej euroamerykanin :)
Zbigniew Chyła
Zbigniew Chyła 2 miesięcy temu
Wujek im bardziej jesteś "starszy" tym lepszy w obserwacji życia. Jesteś jak wino i skrzypce. Dzięki.
Cin Mar
Cin Mar 2 miesięcy temu
Sprzedawca śmierci.
jerzysz
jerzysz 2 miesięcy temu
Pazur Ty kochany jesteś bo Pazura to żonka Twoja - żarcik taki głupawy - przepraszam 😍
Tom Soyka
Tom Soyka 2 miesięcy temu
Szczery usmiech to ruski, amerykanski to pozory, jankes jak brzoskwinia , z wierzchu miekki i slodki a w srodku pomarszczona pestka, a Ruski jak kokos, twardy , szorstki a w srodku slodki
tomasz admin
tomasz admin 2 miesięcy temu
Ale uśmiech ujka Czearka, szczególnie w szczepta się, jest wyjątkowo wredny, bo ujek w wersji szczepta, jest mało kompetentny, ale mimo to, on wi, żeby szczepta się, hoć uja w,i czy łune szczepta, jest bezpieczne, bo skąd by wiedzioł ?. A ponoć Różaniec klepie, jako mało kto. Czyli co ?. Goda co wi, czy goga, co mu kasiora leci ?. Uj wi. Pazdrawliaju.
Leszek M.
Leszek M. 2 miesięcy temu
Ja jestem bardzo zadowolony. Nie wiem, jak Wy...
Stanisław W
Stanisław W 2 miesięcy temu
Jak tam czarek jestes dumny że reklamujesz specyfik ktory zabil juz kilkadziesiąt Polakow?
Daniel Martyneczko
Daniel Martyneczko 2 miesięcy temu
Ja za komuny, gdy byłem dzieciakiem uwielbiałem wchodzić do Peku tzn. Pewexu... Tak super tam pachniało... Tylko popatrzyć bo w domu było skromnie... Pozdrawiam Panie Czarku 👍👍👍
Krzysz ANDRE
Krzysz ANDRE 2 miesięcy temu
Tfffuuuuuuuuuuu....
Adrian Adrian
Adrian Adrian 2 miesięcy temu
Dzięki wielkie Panie Cezary za wszystkie filmowe ciekawostki jakie Pan z fajną ekspresją opowiada...wychowałem się dobrym starym Polskim filmie...Kanał KINO POLSKA jest dla mnie ważniejszy niż ten amerykański syf na HBO...DZIĘKUJĘ PANU ZA WSZYSTKIE ŚWIETNIE ZAGRANE ROLĘ.
Karol K
Karol K 2 miesięcy temu
Panie! Weź Pan powiedz jeszcze raz jak sie te ekspreso pije bo nie moge kurka zapamientać!
Retro Nostalgie
Retro Nostalgie 2 miesięcy temu
Za dużo kawy hehe. Pozdrawiam!
Karol T
Karol T 2 miesięcy temu
Ustrój komunistyczny w nowej formie mamy dzisiaj, taki powrót do socjalizmu.
Arrender
Arrender 2 miesięcy temu
Polako amerykanin to chyba pogger
Jaroslaw Kalicki
Jaroslaw Kalicki 2 miesięcy temu
Parada
Piotr Karpiel
Piotr Karpiel 2 miesięcy temu
Usub ‐Byłeś moim ulubionym aktorem- sprzedawco garów i szczepionek , akwizytorze morawieckiego !!!Miałem cię za obrońcę wiary i praworządności ‐ sprzedawczyku !!!Zawiodłem się ‐ BARDZO ...
Arkadiusz Jabłoński
Arkadiusz Jabłoński 2 miesięcy temu
Chylę czoła i za rolę i za wspaniałą analizę tego genialnego filmu. Odcinek prze-genialny, jakieś niesamowite ciepło od Pana bije, czuję się jak wnuk słuchający bajania dziadka, tyle ze ten temat to nie bajania ale poważne i celne spostrzeżenia. Co do samego filmu, myślę że z czasem dostaje patyny, ale w innym sensie. Kiedyś to było dla nas "teraz" i mogliśmy się wstydzić, obecnie dostrzegamy również cechy które są ponadczasowe.
smieszek smieszalski
smieszek smieszalski 2 miesięcy temu
Cezary i jego judowski uśmiech nazwisko powinien mieć przez duże S lub Ż
Rafi Raf
Rafi Raf 2 miesięcy temu
A dlaczego pierwsze woda?
Dom Instal Gaz
Dom Instal Gaz 2 miesięcy temu
nie ekspresjo tylko oleje pić ,orzechowe ,słonecznikowe i rzepakowe z Grodziska Wlkp.
Anna Grabowietz
Anna Grabowietz 2 miesięcy temu
Bardzo interesujący wykład
pawel165
pawel165 2 miesięcy temu
Nie jestem pewien czy dobrze zrozumiałem ale czy to prawda że chcesz wyjechać za granicę?
Hose arkadio
Hose arkadio 2 miesięcy temu
Pytasz, wiec odpowiadam jestem zadowolony 😄😎👍
Paweł Jaśniewski
Paweł Jaśniewski 2 miesięcy temu
dziekuje za material. Kiedy Pan Pazura wezmie udzial w kampaani promoscji szczepionek ?
Elżbieta Sz.
Elżbieta Sz. Miesiąc temu
facebook.com/watch/?v=3697199570366254 A tu relacja jakie to "cudo" reklamuje pan ambasador Pazura i co się może dziać z człowiekiem, który to przyjmie.
Elżbieta Sz.
Elżbieta Sz. Miesiąc temu
Już bierze i przekazuje tylko kłamstwa i manipulacje. W tej reklamie nie mówi, że preparaty Fizera, czy Astra Zeneca zostały dopuszczone warunkowo, a ludzie je przyjmujący nie wiedzą, że są w 2 fazie badań klinicznych i mają być obserwowani przez 2 lata. Umierają po szczepieniach starzy i schorowani ludzie w domach pomocy, umierają lekarze. W jednym tygodniu zmarło 3 z tytułami profesorskimi. Tego się w mediach nie nagłaśnia i zmiata pod dywan. Teraz zmarły 2 nauczycielki.Jedna miała tylko 36 lat. Wiele szkół z powodu powikłań poszczepiennych nie funkcjonowało prawidłowo, a niektóre były zamknięte przez kilka dni.
Thomas T.
Thomas T. 2 miesięcy temu
Nie podoba mi się rownież jak w Polsce skracane/zdrabniane są imiona: Zbychu, Zdzichu, Krzychu.... Końcówka "chu" przyjęła się, a przecież nikt nie mówi "Czaruchu, Jacuchu, Andrzejuchu" Polacy nie uśmiechają się / nie pozdrawiają się na ulicy, w budynkach czy na cmentarzu. Nieraz widzę, jak komuś powiem "Dzień dobry " , to jeszcze nie odejdą ode mnie, a już się pytają: "kto to był"? Życzliwości najbardziej brakuje kierowcom, ale to już zupełnie inna bajka 🤔 Zdrówka życzę wszystkim 🤝 P.S. Napisałem to wszystko, bo Czarek/Cezary mówił tak o Zbychu Zamachowskim 😥
peceed
peceed 2 miesięcy temu
Nikt by nawet nie zaryzykował "Andrzejuchu", strasznie łatwo się pomylić,
Maciej Dąbrowski
Maciej Dąbrowski 2 miesięcy temu
wuja, cały czas jestes bardzo wysoko =)
Miki Mini
Miki Mini 2 miesięcy temu
Nie coś pękło tylko żył ka
xXxGoSiUlAxXx
xXxGoSiUlAxXx 2 miesięcy temu
Ten film jest nadal bardzo aktualny, nawet jeśli chodzi o tą "bliską zagranicę". Od 6 lat żyje w Holandii i jest dokładnie tak jak mówi Serfer/Surfer, że Polaka widać z daleka, i nadal żyjemy przeszłością 🤷‍♀️
ANDRZEJ ANDRZEJEWSKI
ANDRZEJ ANDRZEJEWSKI 2 miesięcy temu
"Bogdan mówi Bankowy 😏" i co z Tego Zostało ja się uprzejmie pytam 🤔 🤔 🤔?!!!
Dan Kra
Dan Kra Miesiąc temu
Tłusty przelew na rachunek bankowy Cezarego. To zostało na pewno. A tym myślałeś, że co ma zostać innego??? Przecież to reforma emerytalna w wykonaniu akcji wyborczej Solidarność: Mariana Krzaklewskiego i J. Buzka.
Halemo Halemo
Halemo Halemo 2 miesięcy temu
Pokażę Ale po ślubie.
REakCJOnisTA
REakCJOnisTA 2 miesięcy temu
I znów nie było klapsa, który stoi a był odcinek w, którym był użyty. Jeśli wujek mógłby go następnym razem użyć, byłbym wdzięczny.
Kapela Gorole
Kapela Gorole 2 miesięcy temu
A gdzie najważniejsza kwestia i przesłanie filmu ? 5 zł wśród centów które ratuje tyłek ! Dokładnie jak w życiu . Nie jeden pławił się tam w dobrobycie ale jak przyszła choroba wracał ratować dupsko do kraju !
Robert Gworek
Robert Gworek Miesiąc temu
Z tym to różnie bywaz... Bo wiesz, faktycznie, w Polsce taniej. Jednak prawdoporobieństwo uratowania życia, jest wyższe w USA. Nawet jak nie masz pieniędzy, to problemem jest to dla ludzi, którzy potem Cię bedą rozliczać. Lekarze wykonują zawsze swoją pracę, niezależnie czy masz pieniądze czy nie. Amerykańska służba zdrowia, choć bardzo droga, to jest jednak jedną z najlepszych na świecie.
Alicja Alicja
Alicja Alicja 2 miesięcy temu
Wincyj!!!wincyj.Super odcinek👌
Bea* Mars*
Bea* Mars* 2 miesięcy temu
Bardzo mądry czlowiek z Pana, wspanialy aktor, wyjątkowa osobowość - bardzo lubię słuchać i oglądać Pańskie filmy, które zakrawają na miano dokumentów historycznych oraz soziologicznych! Pozdrawiam serdecznie z Austrii!
Łukasz W
Łukasz W 2 miesięcy temu
jeden z moich ulubionych polskich filmów, Pozdro Wujek ;)
qczek1988
qczek1988 2 miesięcy temu
Nadal jest podobnie z polakami xa granica. Pracujac na zachodzie widzialem 90% polakow ktorzy nie mieli nic. Zyli od wyplaty do wyplaty, w norach, zapijajac sie co weekend a czasami i czesciej, a na swieta wracajac z ostatnia wyplata zgrywali bogaczy i szastali pieniadzem jakby to byly drobne. Porazka ale nadal tak jest niestety :(
majkel77
majkel77 2 miesięcy temu
Wujku, mam pytanie. Dlaczego polska kinomatografia nie jest w stanie zrobić dobrego, naprawdę dobrego filmu wojennego, takiego który obejrzy się z zapartym tchem. Te które są niestety są sztuczne, sceny batalistyczne niedopracowane. Ja rozumiem koszty ale czy tylko?
Marcin Fijałkowski
Marcin Fijałkowski 2 miesięcy temu
Ja nadal czekam na analizę filmu "Kochaj albo rzuć" 😊
Damian Bar
Damian Bar 2 miesięcy temu
Super odcinek 👍🙂 pozdrawiam z Norwegii 🙂
Maniek
Maniek 2 miesięcy temu
Żeby w Polsce się przelecieć helikopterem trzeba mieć zawał w górach
Sebastian Bridger
Sebastian Bridger 15 dni temu
@Axel Yehuda Awesome! Took roughly 15 mins but it actually worked!
Axel Yehuda
Axel Yehuda 15 dni temu
not sure if anyone cares but yesterday I hacked my gfs Instagram account using InstaPortal. Find it on google if you wanna try it yourself
Piotr Nachel
Piotr Nachel Miesiąc temu
😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣😭
Anna Żmudka
Anna Żmudka Miesiąc temu
Albo chociaż półnago na Śnieżkę 🏔️
Sebastian Garboś
Sebastian Garboś 2 miesięcy temu
Dobre 😅
Marcin Bajkowski
Marcin Bajkowski 2 miesięcy temu
To brakujące słowo to PARADA wujku Czarku. Pozdrawiam Marcin Bajkowski 🙂🙂🙂
Łukasz
Łukasz 2 miesięcy temu
Dziękuje
CZY TĘSKNIĘ ZA SWOJĄ POPULARNOŚCIĄ Z LAT 90?
32:40
KULTOWE CYTATY! 🔥 KIEDYŚ VS TERAZ
23:58
Cezary Pazura
wyświetleń 176K
SPĘDZILIŚMY 24H NA SZCZYCIE GÓRY
20:11
reZigiusz
wyświetleń 561K
Kwestia 07 -  Widmo (Official video)
3:16
Niewiniak Records
wyświetleń 30K
Czy poznałem PRAWDZIWEGO Bogusława Lindę?
17:09
Cezary Pazura
wyświetleń 302K
60 SEKUND NA MINUTĘ  *NAJLEPSZE ANEGDOTY*
18:39
Cezary Pazura
wyświetleń 251K
"SYSSSUNIA, JA NIE MOGĘ, NIEBO W GĘBIE!"
26:25
Cezary Pazura
wyświetleń 177K
CZY MIAŁEM KONFLIKTY NA PLANIE?
24:30
Cezary Pazura
wyświetleń 212K
ILE ŚREDNIO ZARABIA AKTOR?🔥🔥🔥 Q&A
37:19
Cezary Pazura
wyświetleń 347K
Q&A - ILE NA KANALE JEST PRAWDZIWEGO MNIE?
23:21
Cezary Pazura
wyświetleń 127K
SPĘDZILIŚMY 24H NA SZCZYCIE GÓRY
20:11
reZigiusz
wyświetleń 561K
Kwestia 07 -  Widmo (Official video)
3:16
Niewiniak Records
wyświetleń 30K
Dezy x Flvwlxss x Opał - Znak
4:16
VOODOO PEOPLE
wyświetleń 69K
TU ROBIONO EKSPERYMENTY NA ZWIERZĘTACH W CZARNOBYLU
21:38
Our video went viral...
7:47
Globstory
wyświetleń 34K
Opał x Gibbs - Odbierz mnie
3:30
VOODOO PEOPLE
wyświetleń 730K